جدید ترین اخبار موسسه آموزش عالی علوم شناختی

انجمن علوم شناختی به رساله های برجسته در حوزه علوم شناختی جایزه می دهد

انجمن علوم شناختی ( The Cognitive Science Society) و بنیادگلوشکو-ساموئلسون (Glushko-Samuelson Foundation) به حداکثر پنج رساله برجسته در حوزه علوم شناختی جایره خواهند داد.

هدف از اهدای جوایز افزایش اهمیت علوم شناختی و تشویق دانشجویان به اشتغال در تلاش های بین رشته ای جهت درک افکار و سیستم های ذهنی اشت. اهدا کنندگان امیدوار هستند این جوایزبه شناسایی و ارج نهادن به پژوهشگران جوانی که به تحقیقات نوآورانه در زمینه علوم شناختی  می پردازند کمک کند. هدف نهایی از این برنامه حمایت از تلاش هایی است که حوزه های مختلف علوم شناختی را به یکدیگر مرتبط می سازد و نیز کمک به خلق فرضیه های مورد علاقه عموم نسبت به رشته های چندگانه مربوط به درک علمی از ماهیت ذهن و سیستم های هوشمند است.

ترویج یک علوم شناختی منسجم در راستای این باور است که درک چگونگی کارکرد ذهن به ترکیبی از روش های تجربی مختلف، ابزارهای رسمی، و فرضیه های منطقی نیاز خواهد داشت.

شرحی در باره جوایز

1.سالانه تا 5 جایزه گلوشکو-ساموئلسون در حوزه  علوم شناختی اعطا خواهد شد. هر یک از جوایز با یک گواهینامه و مبلغ ده هزار دلار بدون هیچ محدودیتی به برنده اهدا می شود. برندگان جوایز همچنین به مدت سه سال عضویت افتخاری انجمن علوم شناختی را با شروع از همان سال برنده شدن کسب خواهند کرد.

2.از رساله های برنده انتظار می رود از هر یک از رشته های منفرد تشکیل دهنده علوم شناختی فراتر روند. آنها باید بر روی مسائل مورد علاقه چندین رشته تشکیل دهنده علوم شناختی از جمله روانشناسی، علوم کامپیوتر، فلسفه، زبان شناسی، مردم شناسی، علوم اعصاب، و آموزش تمرکز کنند.

3.برندگان جایزه باید مدرک دکترای خود را حداکثر دو سال قبل از مهلت نهایی 13 ژانویه دریافت کرده باشند. برای جوایز 2020، مقالات کسانی مورد ملاحظه قرار خواهند گرفت که مدرک دکترای خود را در طول مدت  23 دی ماه 196( 13 ژانویه 2018) تا  23 دی ماه 1397(13ژانویه 2019 ) دریافت کرده باشند.

4.کلیه دانشجویانی که تحقیقات مرتبط با علوم شناختی انجام داده اند صرف نظر از ملیت یا دانشکده محل تحصیل آنها می توانند نامزد دریافت جوایز پایان نامه شوند.

5 .از برندگان جوایزتقاضا خواهد شد رساله خود را در نشست سال 2020 انجمن علوم شناختی در شهر تورنتو ( کانادا) ارائه نمایند.

برای اطلاعات بیشتر بهنشانی و متن اعلامیه پیوست مراجعه شود .

  •  https://cognitivesciencesociety.org/glushko-dissertation-prize

متن کامل اعلامیه (PDF)
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/08/30
  • تعداد مشاهده : 357 بار
تماس با ما

رایانامه:ICSS@iricss.org

تلفن:76291130-021

نمابر:76291140-021

نشانی: فاز 4 شهر پردیس، میدان عدالت، انتهای بلوار سفیر امید، بلوار علوم شناختی، بلوار شهید چمران

کد پستی:1658344575

کانال تلگرام موسسه

نماد الکترونیکی
نقشه جغرافیایی