جدید ترین اخبار موسسه آموزش عالی علوم شناختی

پژوهشگران و فن آوران ایران و چین در حوزه علوم شناختی همکاری دوجانبه دارند

پژوهشگران و فن آوران دو کشور ایران و چین در پنجمین فراخوان صندوق علمی مشترک راه ابریشم در حوزه علوم شناختی با یکدیگر همکاری می کنند.

این فراخوان در راستای فعالیت های پژوهشی مشترک میان محققان دو کشور در قالب پروژه های تحقیقاتی و  برگزاری کارگاه های آموزشی اجرایی خواهد شد.

 صندوق علمی مشترک راه ابریشم (SRSF) اعلام کرد: در اجرای این طرح های تحقیقاتی و توسعه مشترک از سه طرح پژوهشی در زمینه علوم شناختی حمایت بعمل می آید و محققان ایرانی می توانند تا بیست و نهم تیرماه امسال پروپوزال های مشترک خود را در سامانه صندوق حمایت از پژوهشگران و فن آوران کشور ثبت نمایند.

 این صندوق، حداقل مدت زمان اجرای پروژه های پژوهشی در قالب این فراخوان یکسال و حداکثر مدت زمان اجرای آن سه سال خواهد بود. حداکثر حمایت برای پژوهشگران ایرانی در این فراخوان مبلغ 1.680.000.000 ریال در سال در نظر گرفته شده است.

 حمایت از برگزاری کارگاه آموزشی مشترک در زمینه علوم شناختی از دیگر فعالیت های این صندوق برای توسعه و گسترش همکاری های مشترک میان دو کشور ایران و چین است.

 صندوق علمی مشترک راه ابریشم (SRSF) نتایج نهایی طرح های پیشنهادی  را در تاریخ بیست و چهارم مهرماه امسال اعلام می کند. طرح های پژوهشی مشترک از دی ماه امسال آغاز خواهد شد.

 تمام پیشنهائه ها  باید به صورت جداگانه و در بازه زمانی فراخوان به صندوق حمایت از پژوهشگران و فن آوران کشور توسط محققان ایرانی و آکادمی علوم چین از سوی محققان چینی ارایه شود.

 طرح های پژوهشی حمایت شده به صورت مشترک در ایران و چین انجام می شود و مجریان ایرانی طرح ها باید عضو هیات علمی فعال تمام وقت یکی از مراکز علمی ایران بوده و محققان چینی نیز باید در یکی از پژوهشگاه ها یا مراکز دانشگاهی زیر مجموعه آکادمی علوم چین اشتغال داشته باشند.

 علاقه مندان برای اطلاع از شرایط و ضوابط عمومی شرکت در این فراخوان به سایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فن آوران کشور (insf.org) مراجعه نمایند.

0.00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/03/24
  • تعداد مشاهده : 55 بار
تماس با ما

رایانامه:ICSS@iricss.org

تلفن:76291130-021

نمابر:76291140-021

نشانی: فاز 4 شهر پردیس، میدان عدالت، انتهای بلوار سفیر امید، بلوار علوم شناختی، بلوار شهید چمران

کد پستی:1658344575

کانال تلگرام موسسه

نماد الکترونیکی
نقشه جغرافیایی