جدید ترین اخبار موسسه آموزش عالی علوم شناختی

ستاد توسعه علوم شناختی به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت مطالعاتی اعطا می‌کند

به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب محققان و متخصصان برای فعالیت در حوزه‌های علوم شناختی، ستاد توسعه علوم و فن‌آوری‌های شناختی در نظر دارد به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت مطالعاتی در حوزه‌های علوم شناختی اعطا کند.

نهمین فراخوان اعطای فرصت‌های مطالعاتی ستاد از اول تیرماه سال جاری آغاز می‌شود. اعطای فرصت مطالعاتی تحت حمایت ستاد توسعه علوم شناختی به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که طرح مصوب آنها درحوزه‌‌های مرتبط با اولویت‌های آموزشی و پژوهشی علوم و فنآوری های شناختی ستاد باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند پس از مطالعه آیین‌نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در روی سامانه ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی دانشجویان، برگه طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و حداکثر تا اول  مرداد ماه در کارتابل شخصی به همراه سایر مدارک بارگذاری نمایند. زمان ثبت نام در فراخوان قابل تمدید نخواهد بود.

ستاد توسعه علوم و قناوریهای شناحتی، فقط بخشی از هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با آیین‌نامه داخلی خود تأمین خواهد کرد.

 علاقه مندان به استفاده از این فرصت مطالعاتی می‌بایست در برگه مربوط، برنامه کاری (گانت چارت)  دانشجو در دانشگاه مقصد به مدت 6 ماه ارائه داده و لزوم حضور در کشور مقصد (دانشگاه خارجی) بیان شود. سن متقاضیان استفاده از این فرصت نباید بیش از 35 سال باشد. در صورت تایید طرح مقدماتی  دانشجو، فرصتی چند ماهه برای ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین نامه در اختیار داتشحو قرار خواهد گرفت.

برگه تکمیل شده درخواست، پیشینه علمی استاد راهنما، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین گواهی تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، توصیه‌نامه استاد راهنمای اول و دوم دوره دکتری یا دستیاری پزشکی، توصیه‌نامه مدیر گروه محل تحصیل ،حکم تصویب موضوع پایان نامه دانشجو (مبنی بر حضور استاد راهنما یا مشاور خارجی در تیم راهنمایی) و مدرک زبان معتبرشامل آیلتس با نمره بالاتر از 5/6، تافل با نمره بالاتر از 80، مدارک مورد تایید وزارت خانه‌های علوم و بهداشت MSRT،MHLE    با نمره بالاتر از 75 از مدارک لازم برای ثبت نام در مرحله اول می باشد.

 علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ستاد و مطالعه آیین‌نامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی، اطلاعات لازم را کسب و در صورت نیاز با نشانی رایانامه  Education@cogc.ir  و یا با شماره تلقن 88194956  داخلی 111تماس حاصل نمایند.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/03/26
  • تعداد مشاهده : 1394 بار
تماس با ما

رایانامه:ICSS@iricss.org

تلفن:76291130-021

نمابر:76291140-021

نشانی: فاز 4 شهر پردیس، میدان عدالت، انتهای بلوار سفیر امید، بلوار علوم شناختی، بلوار شهید چمران

کد پستی:1658344575

کانال تلگرام موسسه

نماد الکترونیکی
نقشه جغرافیایی