جدید ترین اخبار موسسه آموزش عالی علوم شناختی

برنامه آموزشی

 نیمسال اول تحصیلی 1400- 1399

برنامه آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 موسسه آموزش عالی علوم شناختی از روز سه شنبه اول مهرماه اجراخواهد شد.

کلاس درس های نظری بصورت برخط و درس های عملی بصورت حضوری و طبق دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا  در محل موسسه تشکیل می شوند. برنامه و شرایط برگزاری کلاس درس های عملی با نظر استادان تنظیم و به اطلاع دانشجویان رسانده خواهد شد.

اعضای تمام وقت هیئت علمی موسسه با حضور تمام وقت در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه کلیه کلاس های درسی خود را از محل موسسه و بصورت مجازی برگزار خواهند کرد. دانشجویان علاقمند در صورت رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی می توانند در کلاس های درسی این تعداد از استادان حضور یابند. مدیران گروه های آموزشی نیز در روزهای پنجشنبه برای پاسخگویی به پرسش های احتمالی دانشجویان، در موسسه حضور خواهند داشت.

امکان استفاده دانشجویان از آزمایشگاه ها و کتابخانه موسسه فراهم است. روزها و ساعات کار موسسه همانند گذشته از یکشنبه تا پنجشنبه و از ساعت 8:30 الی 16:00 می باشد.

آشپزخانه، بوفه و آبدارخانه های موسسه تا اطلاع بعدی تعطیل خواهند بود.

کلیه کارکنان، دانشجویان و استادان در مدت حضور در موسسه ملزم به رعایت تمام دستور العمل های بهداشتی هستند. حفظ فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک در جلسات، آزمایشگاه ها، کلاس های درس و کتابخانه الزامی است.

موسسه آموزش عالی علوم شناختی اطمینان می دهد به رغم شرایط به وجود آمده در اثر شیوع ویروس کرونا، ضمن فعال نگاه داشتن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، بیشترین تلاش ممکن را برای حفظ کیفیت خدمات آموزشی – پژوهشی و کسب رضایت دانشجویان خود و به حداقل رساندن آسیب های ناشی از تعطیلی موقت آموزش حضوری، انجام دهد.

- برنامه کلاس های آموزشی در نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 -PDF

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/06/18
  • تعداد مشاهده : 212 بار
تماس با ما

رایانامه:ICSS@iricss.org

تلفن:76291130-021

نمابر:76291140-021

نشانی: فاز 4 شهر پردیس، میدان عدالت، انتهای بلوار سفیر امید، بلوار علوم شناختی، بلوار شهید چمران

کد پستی:1658344575

کانال تلگرام موسسه

نماد الکترونیکی
نقشه جغرافیایی