جدید ترین اخبار موسسه آموزش عالی علوم شناختی

همکاری موسسه اموزش عالی علوم شناختی با پارک فناوری پردیس

با هدف آشنایی بیشتر شرکت های دانش بنیان با حوزه علوم شناختی، نشستی مشترک بین استادان موسسه آموزش عالی علوم شناختی و تعدادی از مدیران ارشد شرکت های فناور مستقر در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

در این نشست که روزپنجشنبه در مجتمع آموزشی - پژوهشی موسسه در شهر پردیس تشکیل شد فرصت های فناوری و بازار در حوزه علوم شناختی مورد تبادل نظر شرکت کنندگان قرار گرفت.

مهندس اکبر قنبر پور، معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس به همراه مدیران ارشد نزدیک به 20 شرکت دانش بنیان مستقر در این  پارک در جلسه شرکت داشت.

دکتر سید کمال خرازی، رییس هیات امنای موسسه طی سخنانی به معرفی علوم شناختی پرداخت و آقای سینا توکلی مدیر شتابدهنده موسسه (کاگنوتک) فناوری های در حال توسعه در این شتابدهنده و فرصت های بازار در حوزه علوم شناختی را تشریح کرد.

همچنین، در این نشست با مدیریت  دکتر علیرضا مرادی، ریاست موسسه آموزش عالی علوم شناختی، بین اساتید موسسه و  مدیران شرکت های دانش بنیان درباره زمینه های عملی همکاری تبادل نظر شد.

بهره گیری مشترک از ظرفیت های علمی، آزمایشگاهی، تجهیزاتی و مشاوره ای در حوزه علوم شناختی برای کمک به شرکت های تحقیق و توسعه پارک فناوری پردیس نیز از دیگر مباحث این نشست بود.

در پایان این جلسه، مدیران ارشد تعدای از شرکت ها برای آشنایی بیشتر با ظرفیت های علمی و پژوهشی موسسه آموزش عالی علوم شناختی از آزمایشگاه های مجهز عصب شناختی (انسانی) و تجربی و شناخت (حیوانی) موسسه بازدید بعمل آوردند.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/08/29
  • تعداد مشاهده : 550 بار
تماس با ما

رایانامه:ICSS@iricss.org

تلفن:76291130-021

نمابر:76291140-021

نشانی: فاز 4 شهر پردیس، میدان عدالت، انتهای بلوار سفیر امید، بلوار علوم شناختی، بلوار شهید چمران

کد پستی:1658344575

کانال تلگرام موسسه

نماد الکترونیکی
نقشه جغرافیایی